Me, me and... surprisingly, me!

25. října 2014 v 20:05
Ciao lidi, chtěla bych se vám v tomhle článku detailněji představit, ale než s tím začnu, chtěla bych vám poděkovat za kometáře k předchozímu článku, potěšily mě :))
-------------------------------------------------------------------
Uch, tak čím začít. Asi tím, že bydlím v Ostravě, na koleji. Studuju prvák na sportovním gymplu. Sport je asi láska mého života- néé, děkám si prdel, kluka mám, jsem s ním už... rok? Jo, neuvěřitelné. Jmenuje se Matěj, ale já mu říkám Matt. Ale to jsem trochu odbočila od tématu. Svůj volný čas, kterého mám habaděj, trávím nejvíce během, nebo taky s kytarou v ruce.
Možná, že nejsem kluk, ale to je mi poněkud ukradené. Ráda hraju fotbal, mým úhlavním nepřítele jsou boty na podpatku- od té doby, co jsem se v nich málem zabila :D, sukně a šaty. Dávám přednost džínsům a pohodlným teniskám. V tom případě si asi dost dobře umíte představit můj šatník- džínsy, džínsy, volné triko, volné triko, o dva čísla větší triko, fotbalový dres, džínsy, džínsy.

Thumb cute couple Untitled | via Tumblr

Když jde o vzhled, na tomhle blogu chci zůstat v anonymitě. Můžu jen říct, že nejsem ani pěkná, ani škaredá, jakýsi mutant těch dvou, chech. Mám dlouhé, zrzavé vlasy, od přírody trochu zrabatělé a vlnité, moc velký nos, pihy a čokoládově hnědé oči, které s mýma vlasama totálně nesedí sobě, ale co už, no. Ještě že existujou lidi, kteří si myslí, že na vzhledu nezáleží.
Oukej. Teď přišel čas na moji rodinu, za kterou teď považuju nejvíc mojeho kluka Matta, který se mnou bydlí na koleji, na stejném pokoji, jeho psa Lancyho o mojeho kocoura Cramstyho, kteří nám dělají společnost. Ale jinak mám sestru a rodiče, kteří bydlí sice daleko, na venkově, ale stejně je mám ráda. Mají ranč, jmenujíc se Pohoda, kde mají ustájených třináct koní a na nich probíhají výuky lidí, vyjížďky... Takže jsem vyrustala na statku, s vidlemi v ruce a na hřbetě koní. Koně jsou jedním z mých koníčků (to znělo trošku divně :D). Na Pohodě, mám taky svého koně, jmeju se Everest a ano, podle jména- má metr devadesát v kohoutku, což je, jestli si to umíte představit, kůň velkej jak nechci říkat co. A jelikož já nejsem taky zrovna žádnej pidižvít, mejch sto sedmdesát pět centimetrů není nijak málo, perfektně se k sobě hodíme.

Díkes za přečtení, M.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 silluety silluety | Web | 25. října 2014 v 20:18 | Reagovat

Moc pěkně jsi o sobě napsala :) hodně štěstí se svým blogem :)
máš dokonalej blog :)
na koleji bych to taky chtěla skusit :) a tak jak se popisuješ, musíš být krásná :33
máš super blog :))

2 Leome Leome | E-mail | Web | 29. října 2014 v 16:33 | Reagovat

Páni, já bych asi sportovní školu "studovat" nemohla, přiznám se :-D. Atletika a některé sporty mě sice baví, ale většinou jde o agility, dogdancing nebo dogtrekking - všechno se tedy týká psů :-D.
A mohu se zeptat; jak asi vypadá váš rozvrh? Věnujete se i něčemu jinému než sportu? Promiň, nedokáži si to představit :-D.
Také nemám ráda sukně a podpatky a nejvíc nesnáším to, jak se holky mého věku majulí jako děvky /omlouvám se/, dyť je to taková hrůza! :-(.
Heh, mutant - pozor, mohli pokud se prozradíš, vládní agenti by tě mohli chtít pitvat :D :D.
Pes Lancy? Pěkné jméno ;-). Co je to za plemeno? :-).

3 teawithmilk.blog.cz teawithmilk.blog.cz | Web | 29. října 2014 v 17:57 | Reagovat

jsem sportovní antitalent. teda, dřív jsem závodně hrála tenis, ale to je asi jediný sport, který mi je nějak bližší :D
a náhodou, podle toho jak se popisuješ musíš být vážně krásná :3

4 Meg Meg | Web | 31. března 2015 v 20:46 | Reagovat

[1]: Děkují

[2]: Určitě, je to sportovní gympl, každý den máme sedm nebo osm hodin a z toho přibližně dvě tělák. Jinak Lancy je retrívr :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama