In love with running

30. března 2015 v 20:51
Zdravím!
Jsem tu po dlooooouhé době, vážně se omlouvám. První měsíc, od vydání posledního článku jsem na blog neměla ani pomyšlení, ve škole jsme měli strašný záhul a já neměla čas ani náladu psát a potom mi blog úplně vypadl z hlavy. Když jsem dneska našla svůj článek na krásná, kde jsem ho asi před půl rokem poslala, zase mě to motivovalo k blogování, tak jsem zase tady.


(po kliknutí na obrázek si můžete přečíst můj článek na Krásná.cz)

Na běhání jsem poslední dobou úplně závislá. Když nejsem ráno unavená, vstanu dřív a vyrazím běhat ještě za tmy (ten časový posun mě úplně ničí ._.), nebo musím nějak přežít celou školu a vyrazit běhat až potom. Neznám lepší pocit než tu euforii po běhu- tělo je vyčerpané, nohy vypovídají službu, ale stejně překypujete energií, jste nabuzení k dalšímu výkonu a jste si jistí, že překonáte svůj osobní rekord.
Začátky pro mě taky nebyly lehké a když jsem zjistila, že je běh nejlepším sportem pro zlepšování kondice, měla jsem chuť zahrabat se do postele a sníst tunu čokolády. Možná, že právě to mě donutilo vyběhnout a z té nechuti se vytvořila téměř závislost. Začala jsem obdivovat, jak všechno při běhu vidím optimisticky (ještě víc než obvykle) a když jsem při běhání jednou pochopila matiku, začala jsem běhat každý den :D Vždycky se skvěle odreaguju, odbourám stres, promyslím si všechno a hned se mi líp žije.

Děkuji za přečtení, doufám, že se tady zase co nejdřív objevím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama